To je asi otázka, kterou si položí každý, kdo si založí nový blog. U mě je to nejspíše 4. pokus o to, něco psát - něco sdělit světu. Ale proč vlastně? K čemu mi to bude dobré. Víte, že sama nevím? Prostě mám tu chuť. A myslím, že to je vlastně ta největší motivace, ehm, ta jediná motivace psát něco jako blog.
No, stránka má název anglický, nadpis český, tak jak je to vlastně s pseudonymem Hazel? Jde o to, že když už mám psát blog na doméně blogger, musela jsem si zvolit účet, z něhož onen blog budu psát. Jsem vášnivá fanynka Harryho Pottera. Od malička jsem pátrala po fan-fikcích, RPG hrách a všem možném. Před 12 lety jsem narazila na Pent, který mi dal do života nejen různé znalosti, ale i mnoho kamarádů po celé ČR. Před dvěma roky jsem pak v rámci těchto her přišla k Životu v Bradavicích. Život v Bradavicích už není jen textové RP, ale hra, kde si můžete vytvořit postavičku, s vlastním životem, vzhledem.. a ovládat jí. Stát se jí. A takhle přišla na svět Hazel. Ale kdo jsem vlastně já?
Už jen podle názvu stránky poznáte, že jsem holka a očividně studuju vysokou školu. Hezké, to by mohlo stačit ne? Říkáte, že ne. Dobrá.
Tak tedy ahoj!
Jmenuju se ve skutečnosti Tamara, ale to jméno ráda nemám. Kamarádi mi říkají Tami, Tamčo, Hejzl, Becca či Blair. Můžete si vybrat, ale Tamaro prosím vážně ne. V dubnu letošního roku jsem oslavila své 21. narozeniny, neúspěšně zakončila druhý ročník na vysoké škole, takže letos opakuju. Možná důvod, proč vlastně mám čas založit něco jako blog a nevěnovat se bakalářské práci.
Ač jsem byla spokojená s bytem, strašně jsem od prvního dne na VŠ chtěla na koleje. Konečně se mi oné přání splnilo a mám útulný (i když spousta mých kamarádů to tak nevidí) pokojíček na kolejích na Jižním Městě v Praze. (Až tu nebude takový binec, vyfotím vám ho :D).
Mezi mé záliby patří hraní her, učení se jazyků (i když to jde rok od roku hůř) a ač se to někomu může zdát divné, tak i práce. Začala jsem na začátku srpna pracovat v KFC, a i když pár mých známých říkalo, že je to děs, mám to tam ráda. Minimálně díky těm lidem. Také ráda fotím. Donedávna jsem neměla tu možnost, protože jsem neměla žádný foťák, nyní už mám, a tak se možná i časem na těchto stránkách ukáže pár snímků. Praha je hezká, když víte, kam jít.
Ráda také chodím na procházky a výlety do přírody. Mým snem je procestovat celou Evropu (vypadá to, že brzy pojedu do Londýna), alespoň do té doby, kdy budu mít jako student slevy. Možná vás to překvapí, ale nikdy jsem nebyla na ty "holčičí věci", jako je móda či kosmetika. To je nejspíše důvod, proč 3/4 mých blízkých kamarádů jsou kluci, včetně toho nejlepšího.. :D
No, co víc o sobě prozradit takhle na úvod? To vážně netuším. Snad se vám tu bude líbit a každý si tu najde něco, co ho zaujme. Možná se nezajímám o módu a kosmetické doplňky, ale i tak si myslím, že můj život stojí za to, aby ho lidé znali.
Na závěr ještě takový obrázek pro inspiraci toho, jít ven, je tam vážně nádherně. (Fotka není moje).
Žijte si blaze.
Hazel
Hezký článek!
OdpovědětVymazatNela z Beauty Charm
GIVEAWAY - O krásné šperky